Poniedziałek, 2 marca 2015. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Sylwia zaśpiewała wśród młodych artystów

2012-03-04 12:35:18 (ost. akt: 2012-03-04 12:35:53)
Sylwia podczas nagrywania płyty

Sylwia podczas nagrywania płyty

Autor: Archiwum GCK Kurzętnik

Sylwia Lewicka z Kurzętnika znalazła się wśród finałowej dwunastki wokalistów, którzy nagrali piosenki na płycie „Młodzi Artyści Śpiewają 2012”. Gratulujemy!

Europejska Fundacja wspierania talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści Śpiewają” z siedzibą w Zielonej Górze latem ubiegłego roku postanowiła poszukać talentów wokalnych, które zaśpiewałyby piosenki na nowej płycie „Młodzi Artyści Śpiewają 2012”. Fundacja ogłosiła konkurs, a warunkiem uczestnictwa w nim było wysłanie płyty z prezentacją swoich dokonań wokalnych. Swoich sił spróbowała Sylwia Lewicka z Kurzętnika — reprezentantka kurzętnickiego Gminnego Centrum Kultury. Wysłała płytę ze swoimi nagraniami i pozytywnie przeszła eliminacje.

Z całej Polski wybrano dwadzieścia osób, które zostały zaproszone na warsztaty wokalne do Przytoka koło Zielonej Góry. Podczas tygodniowych warsztatów młodzi artyści doskonalili swój warsztat wokalny. Spośród dwudziestu uczestników wybrano dwanaście osób, którym przydzielono piosenki do nagrania na nowa płytę. Zauważona została też nasza reprezentantka, dla której skomponowano piosenkę „Litery i słowa”.


We wrześniu Sylwia została zaproszona do Radia Zachód w Zielonej Górze, gdzie wraz z innymi młodymi wokalistami nagrała płytę „Młodzi Artyści Śpiewają 2012”. Niedawno ukazał się ten nowo nagrany krążek, gdzie pierwszą pozycją jest piosenka „Litery i słowa” w wykonaniu Sylwii. Płyta promowana jest w 17 publicznych rozgłośniach Polskiego Radia. Można jej posłuchać. Krążek można też zamówić na stronie www.mlodziartysci.eu.


Gratulujemy Sylwii sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć muzycznych. Zapewne jeszcze nie raz o niej usłyszymy.Grażyna Jonowska 

Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages

Kup gry i konsole

    Polecamy produkty