Poniedziałek, 26 października 2020. Imieniny Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Grając, wsparli chorego pana Tomka

2020-09-20 13:29:47 (ost. akt: 2020-09-20 13:35:02)
Na pamiątkowej fotografii

Na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: Orlik Kurzętnik

Na boisku Orlik w Kurzętniku rozegrano piątkowy Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik. Udało się zebrać 1.124 złotych i 20 funtów na leczenie Tomasza Witkowskiego z Lipowca.

W charytatywnej imprezie wzięło udział osiem drużyn: Blue Team, Rampa u Szwagra, Bielice, Tartak Nara, Cofresco, Kryzys, Krotoszyny i Euro Dach. Zawodników powitał Adam Zapałowski, zastępca wójta gminy Kurzętnik, który życzył miłej rywalizacji na boisku.

Głównym celem turnieju była zbiórka pieniędzy na leczenie walczącego z glejakiem Tomasza Witkowskiego, mieszkańca Lipowca. Dlatego zorganizowana została zbiórka pieniędzy do puszek.

Wygrała drużyna Krotoszyn. Drugie miejsce zajął Blue Team, a trzecie Tartak Nara. Na czwartej pozycji znalazła się ekipa Euro Dach. Zawody sędziował Arkadiusz Wierzbowski, a opieką medyczną zajęła się Grażyna Bojanowska. Firma Expom ufundowała puchary dla zawodników, a Gmina Kurzętnik statuetki. Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku udostępniło nagłośnienie. Nie zabrakło poczęstunku.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać dla pana Tomka 1.124 złotych i 20 funtów (wpisowe oraz pieniądze wrzucone do puszek). Wojciech Bober i Mateusz Kołakowski, animatorzy Orlika w Kurzętniku i koordynatorzy turnieju, dziękują wszystkim, którzy wsparli inicjatywę.
Grażyna Jonowska
Na pamiątkowej fotografii

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages