Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Dezynfekcja w gminie Kurzętnik

2020-04-23 00:12:52 (ost. akt: 2020-04-23 00:19:28)
Wcześniej dezynfekcja odbyła się już w Nowym Mieście Lubawskim

Wcześniej dezynfekcja odbyła się już w Nowym Mieście Lubawskim

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Po wcześniejszych zapowiedziach Wojciecha Dereszewskiego, wójta kurzętnickiej gminy, niektóre miejsca na terenie gminy Kurzętnik również dezynfekowane. Zabiegi odbędą się w czwartek i piątek późnym wieczorem.

Podobna akcja miała już miejsce w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie zabiegom poddano około 20 kilometrów ulic, place i parkingi.

W czwartek, 23 kwietnia w późnych godzinach wieczornych ekipa dokonująca zabiegów dezynfekcyjnych pojawi się się w Marzęcicach. Natomiast w piątek, 24 kwietnia, o godzinie 22 dezynfekowany będzie Kurzętnik.

W ramach dwudniowej operacji nastąpi również dezynfekcja wiat przystankowych, a także ciągów pieszych najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców na terenie całej gminy. Dezynfekcji poddane będą także place przykościelne.

Wykonawcą dezynfekcji będzie Zakład Gospodarki Komunalnej z Kurzętnika, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.
Organizatorzy przedsięwzięcia proszą mieszkańców o przeparkowanie samochodów z rejonu ulic, gdzie wykonywane będą zabiegi oraz zachowanie ostrożności i niewypuszczanie zwierząt. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages