Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Święto Babci i Dziadka w Tereszewie

2020-01-21 21:11:10 (ost. akt: 2020-01-21 21:15:36)
Dzieci wystąpiły dla swoich babć i dziadków w szkole w  Tereszewie

Dzieci wystąpiły dla swoich babć i dziadków w szkole w Tereszewie

Autor zdjęcia: SP Tereszewo

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Uczniowie z Tereszewa zaprosili seniorów z okazji ich święta do szkoły.

W pierwszy dzień ferii "Smerfy" i "Muchomorki" zaprosiły do szkoły swoje babcie i dziadków. Na uroczystość przybyli również: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tereszewie - pani Wioletta Kozłowska, v-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej - pani Barbara Rogowska, Skarbnik Gminy Kurzętnik - pani Bożena Zaborowska, Dyrektor GOPS w Kurzętniku - pani Grażyna Deranek, Przewodnicząca KGW w Tereszewie  - pani Ludwika Borkowska.  

Na wstępie dyrektor szkoły powitała wszystkich gości, podziękowała za przybycie, a także złożyła życzenia. Przedszkolaki  pod czujnym okiem swoich pań: Barbary Makowskiej i Kamili Knowskiej przedstawiły program artystyczny. Były to wiersze, piosenki i życzenia związane ze Świętem Babci i Dziadka. Następnie obdarowały swoich gości prezentami i zaprosiły do wspólnego tańca.

Po życzeniach i części artystycznej dla wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców,  KGW w Tereszewie oraz GOPS w Kurzętniku. Była to wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości, dumy. Szczęśliwe twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i dni spędzone wspólnie z wnukami. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, słodkie prezenty dla dzieci, rodzicom  za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości.

Natalia Grzesiak SP Tereszewo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages