Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Wnuki podziękowały kochanym babciom i dziadkom w Marzęcicach

2020-01-21 12:45:27 (ost. akt: 2020-01-21 12:53:13)
Mili goście pojawili się w szkole w Marzęcicach

Mili goście pojawili się w szkole w Marzęcicach

Autor zdjęcia: SP Marzęcice

Dnia 16 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, w której wzięło udział ponad 250 zaproszonych gości.

Uroczystość, jak co roku, podzielona została na dwie części. Rano przybyły babcie i dziadkowie przedszkolaków. Wszystkich gości ciepłymi słowami przywitała Pani Wicedyrektor Anita Wolska. Spotkanie zaszczyciła również swoją obecnością Skarbnik Gminy Kurzętnik - Bożena Zaborowska. Podziękowała za zaproszenie, złożyła wszystkim serdeczne życzenia i przekazała przedszkolakom słodkości.

Druga część uroczystości odbyła się w południe, na którą zaprosiły babcie i dziadków dzieci z klas I-III. Pani Wicedyrektor Anita Wolska ponownie powitała nowo przybyłych gości. Nie zabrakło też kilku miłych słów skierowanych do dziadków i wnuków od Pani Skarbnik Bożeny Zaborowskiej i Pani Grażyny Deranek - Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurzętniku.

Dzieci  w formie wierszy, piosenek oraz tańców podziękowały dziadkom i babciom za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Nie zabrakło głośnego „Sto lat” oraz laurek i drobnych upominków wykonanych przez wnuczęta. Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy, która przyniosła wszystkim dużo radości.

Część artystyczną przygotowały wychowawczynie: klas I-III i oddziałów przedszkolnych, a o oprawę muzyczną zadbała Pani Anna Lewicka.

Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia. Uroczystość była dofinansowana przez GOPS w Kurzętniku.
SP Marzęcice

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages