środa, 3 czerwca 2020. Imieniny Anatola, Leszka, Tamary

Wyjątkowy Koncert Noworoczny w Kurzętniku - wystąpi Ziemia Bydgoska

2020-01-20 18:10:00 (ost. akt: 2020-01-20 18:23:26)
Zespół Pieśni i TaĶca Ziemia Bydgoska wystąpi w Kurzętniku

Zespół Pieśni i TaĶca Ziemia Bydgoska wystąpi w Kurzętniku

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Dnia 26 stycznia (niedziela) o godz. 16 na hali sportowej Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku odbędzie się Koncert Noworoczny. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska.

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska to jeden z największych i najstarszych zespołów folklorystycznych w województwie kujawsko - pomorskim. Występuje podczas wielu wydarzeń, koncertów, festiwali w kraju i za granicą. Jego celem jest podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.

Zespół uczestniczy w wielu uroczystościach o charakterze regionalnym, miejskim, w imprezach państwowych i wojskowych, a także w wydarzeniach z sektora biznesu, audycjach edukacyjnych w instytucjach oświatowych.

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska wystąpi 26 stycznia (niedziela) o godz. 16 na hali sportowej Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku.

Na Koncert Noworoczny zapraszają wójt gminy Kurzętnik i kurzętnickie Gminne Centrum Kultury. Wstęp na spotkanie jest wolny, organizatorzy serdecznie zapraszają.

Noworoczne koncerty w Kurzętniku są organizowane od kilku lat i cieszą się ogromną popularnością. Na „muzycznej uczcie” pojawia się zawsze wielu miłośników muzyki. Warto więc się wybrać na ten niecodzienny, barwny występ.

Grażyna Jonowska
Zespół Pieśni i TaĶca Ziemia Bydgoska wystąpi w Kurzętniku


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages