Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

W Kurzętniku możesz dowiedzieć się o preferencyjnej pożyczce inwestycyjnej

2019-06-12 10:50:33 (ost. akt: 2019-06-12 11:00:33) Artykuł sponsorowany
Sławomir Sawicki zaprasza do punktu Regionalnego Funduszu Pożyczkowego

Sławomir Sawicki zaprasza do punktu Regionalnego Funduszu Pożyczkowego

Z ciekawą inicjatywą wyszły władze gminy Kurzętnik. Udało się stworzyć Punkt Obsługi Klienta. Przedsiębiorcy mogą poznać szczegóły bardzo korzystnych pożyczek inwestycyjnych dla mikro, małych i średnich firm.

Warmińsko – Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego w Olsztynie prowadzi działalność mającą na celu wzmocnienie potencjału gospodarczego na terenie naszego województwa. Jednym z narzędzi budowania pozycji lokalnych firm jest system nisko oprocentowanych pożyczek inwestycyjnych. W celu ułatwienia dostępu do tego źródła pieniędzy, W-MARR we współpracy z Urzędem Gminy Kurzętnik otwiera Punkt Obsługi Klienta. Placówka będzie mieścić się w budynku Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku. Otwarcie punktu nastąpi w poniedziałek 17 czerwca o godz. 13.

— Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, nie tylko z gminy Kurzętnik, ale z całego regionu. Skorzystanie z Regionalnego Funduszu Pożyczkowego dla przedsiębiorców to dobra okazja do rozwoju swojej działalności i wzmacniania lokalnej gospodarki — mówi Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik i inicjator powstania punktu w Kurzętniku.

Za kontakty z właścicielami małych i średnich firm z regionu odpowiedzialny będzie Sławomir Sawicki, wieloletni praktyk w branży bankowej.
— Moim zadaniem będzie doradztwo i wsparcie przedsiębiorców w przygotowaniu wniosku o pożyczkę — mówi Sawicki.

Jak dodaje, oferta adresowana jest dla firm, które chcą zwiększyć między innymi swoją innowacyjność i konkurencyjność. Można sięgnąć po pożyczkę w maksymalnej wysokości do miliona złotych ze spłatą do ośmiu lat. Przy uzyskaniu premii za spełnienie wymaganych wskaźników można dodatkowo obniżyć oprocentowanie, które zaczyna się od wartości 0,463 procent w skali roku.

— Liczy się kolejność i kompletność wniosków. Zapraszam na spotkania do kurzętnickiego Punktu Obsługi Klienta— podsumowuje Sławomir Sawicki.


KONTAKT:
wmarr@wmarr.olsztyn.pl

POK Kurzętnik, ul. Kościuszki 17
13-306 Kurzętnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages