Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Festyn rodzinny z występami maluchów i medale dla jubilatów

2019-05-28 01:06:16 (ost. akt: 2019-05-28 01:09:10)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W ramach obchodów Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny zorganizowano festyn, który odbył się na kurzętnickim Dębnie.

Organizatorem imprezy był Gminny Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy. Z zaproszenia na festyn skorzystało wielu gości. Przybyli więc rodzice maluszków, babcie dziadkowie i krewni przedszkolaków. Każdy był ciekawy, jak zaprezentują się ich pociechy na scenie, a dla niektórych był to prawdziwy życiowy debiut. Po występach maluchy obdarowywały swoje mamy specjalnie przygotowanymi upominkami.

Festyn był okazja do uhonorowania par obchodzących jubileusze małżeńskie. Z różnych powodów nie przybyli wszyscy zaproszeni, a Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Wojciech Dereszewski, wójt kurzętnickiej gminy wręczył państwu Agnieszce i Józefowi Cybulom, mieszkańcom Wielkich Bałówek. Swoje gratulacje złożyła jubilatom Jolanta Szulc, radna sejmiku województwa.

Podczas festynu na kurzętnickim Dębnie czynna była darmowa strefa animacji i zabaw, działały punkty gastronomiczne, a chętni mogli skorzystać z konsultacji z psychologiem. Imprezę swoją muzyką ubogaciła orkiestra dęta działająca przy GCK w Kurzętniku pod batutą Mariusza Brzezickiego. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages