Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

„Bieg z Jajem” rozegrano po leśnych duktach w Kącikach

2019-04-06 17:16:07 (ost. akt: 2019-04-06 17:18:27)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W sobotnie przedpołudnie w Kącikach wystartowała rekreacyjna impreza pod hasłem „Bieg z Jajem”. Miłośnicy biegania, a było ich niespełna 90, rywalizowali na urokliwej trasie na terenie Nadleśnictwa Brodnica.

Bieg główny na dystansie 4,5 kilometra w kategorii panów wygrał Michał Kołecki, przed Wiesławem Kwiatkowskim i Sławomirem Kogutem, który był trzeci. Kategorię pań zwyciężyła Ewa Renkel-Bucha. Za nią sklasyfikowano Martynę Wilczewska i Wiktorię Kwiatkowską. W biegu na dystansie 2,2 kilometra sklasyfikowano jedną zawodniczkę Otylię Ulińską.

Bieg na dystansie 600 metrów zwyciężył Marcel Stalenga, przed Bartoszem Dąbrowskim i Mikołajem Lange. Wśród dziewcząt triumfowała Anita Jeznach. Drugie miejsce miała Olga Jeznach, a trzecie Maja Cegielska.

Bieg na 1500 metrów wygrała Patrycja Jeznach. Lena Kozłowska była druga, a Aleksandra Rochewicz trzecia. Wśród chłopców najlepszym był Gracjan Stalenga, przed Igorem Kotłowskim i Piotrem Skockim.

Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Kurzętnik Biega, GCK w Kurzętniku pod patronatem Nadleśnictwa Brodnica. Patronat medialny powierzono „Gazecie Nowomiejskiej”. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages