Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Dzieci z Marzęcic podziękowały kochanym babciom i dziadkom

2019-01-30 14:18:13 (ost. akt: 2019-01-30 14:22:39)
Do szkoły w Marzęcicach przybyło wielu gości

Do szkoły w Marzęcicach przybyło wielu gości

Autor zdjęcia: SP Marzęcice

W Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

W tym roku z zaproszenia skorzystało ponad 100 dziadków, którzy 17 stycznia 2019 r. wzięli udział w uroczystej akademii z okazji Dnia Babci i Dziadka, która jak co roku podzielona została na dwie części.

Rano przybyli babcie i dziadkowie przedszkolaków. Wszystkich gości ciepłymi słowami przywitała Pani Dyrektor Katarzyna Pukalska. Swoją obecnością uroczystość zaszczyciła Pani Justyna Sobiesiak, Kierownik Referatu ds. Oświaty w Kurzętniku oraz Pani Grażyny Deranek, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurzętniku.

Druga część uroczystości odbyła się w godzinach południowych, na którą zaprosiły babcie i dziadków dzieci z klas I -III. Wnukowie w formie wierszy, piosenek i tańców podziękowały dziadkom i babciom za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Po części artystycznej zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy, która przyniosła wszystkim dużo radości. Nie zabrakło także wspólnych konkursów przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Uroczystość była dofinansowana przez GOPS w Kurzętniku.

SP Marzęcice

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages