Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Przedszkolaki z Tereszewa zaprosiły babcie i dziadków na spotkanie

2019-01-23 15:12:05 (ost. akt: 2019-01-23 15:14:41)
Wnuki zaprosiły dziadków do wspólnego tańca

Wnuki zaprosiły dziadków do wspólnego tańca

Autor zdjęcia: SP Tereszewo

W pierwszy dzień ferii zimowych dzieci z przedszkola w Tereszewie zaprosiły babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Podczas uroczystości obecni byli również: Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie - pani Wioletta Kozłowska, v-ce dyrektor - pani Barbara Rogowska, Sekretarz Gminy Kurzętnik - pani Magdalena Rynkowska, Dyrektor GOPS w Kurzętniku - pani Grażyna Deranek, Przewodnicząca KGW w Tereszewie  - pani Ludwika Borkowska. 

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Przedszkolaki pod czujnym okiem swoich pań przygotowały program artystyczny w którym śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze, a także wręczyły wcześniej przygotowane prezenty.

Po życzeniach i części artystycznej na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców,  KGW w Tereszewie oraz GOPS w Kurzętniku. Dzieci przygotowały panie: Barbara Makowska, Marta Pączkowska oraz Kamila Knowska. Była to wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność, słodkie prezenty dla dzieci, rodzicom  za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości. 

SP Tereszewo

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages