Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Konferencja "Biała Wstążka" w Kurzętniku

2018-12-07 15:52:14 (ost. akt: 2018-12-07 15:53:48)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

W Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku odbyła się konferencja i wystapienia uczniów dotyczące przemocy wobec kobiet i, szerzej, złym sytuacjom związanym z przemocą.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kurzętniku wraz z władzami gminnymi zorganizowali konferencję “Silniejszy broni słabszego”. W spotkaniu w murach szkolnych wzięli udział pedagodzy i psycholodzy, policjanci, pracownicy socjalni, nauczyciele oraz mieszkańcy i uczniowie z terenu gminy.
— Dziękuję wszystkim za wspólną pracę w zwalczaniu nie tylko objawów, ale też przyczyn przemocy fizycznej, ale też psychicznej, ekonomicznej czy seksualnej. Dobrze, że nie boimy się o tym mówić — na wstępie powiedziała Magdalena Rynkowska, sekretarz gminy.
Podczas konferencji przedstawienie oparte na scenkach i piosenkach przygotowali uczniowie z kurzętnickiej szkoły podstawowej. Z wystąpieniem na temat rozwoju w rodzinie zaprezentowała się psycholog Monika Szymańska. Podziękowania za pracę, poświęcenie i gotowość niesienia pomocy osobom i rodzinom dotkniętym problemem przemocy trafiły do następujących osób: Patrycji Banc, Anny Pawłowskiej, Anny Olęckiej, Martyny Melkowskiej, Bożeny Wardowskiej, Iwony Topij, Wioletty Suszyńskiej, Moniki Zapałowskiej, Łukasza Groszkowskiego, Gabrieli Błażejczyk-Ignatowskiej, Doroty Barskiej, Katarzyny Wyrostek i Justyny Jarzembowskiej.

mzal
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages