Poniedziałek, 9 grudnia 2019. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Andrzejkowe popołudnie uczestników nowomiejskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej przy muzyce i w tanecznym rytmie

2018-11-22 11:39:01 (ost. akt: 2018-11-22 11:44:25)
Zabawa andrzejkowa w kurzętnickim GCK

Zabawa andrzejkowa w kurzętnickim GCK

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Podopieczni nowomiejskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II bawili się na tradycyjnych andrzejkach. Impreza odbyła się w Kurzętniku.

Nie po raz pierwszy imprezę zorganizowano pod dachem kurzętnickiego Gminnego Centrum Kultury. Oprócz podopiecznych, na andrzejkową imprezę przybyli ich rodzice, nie zabrakło też kadry warsztatu.

Karina Leliwa, szefowa nowomiejskiego WTZ, zaznacza, że sala GCK została udostępniona nieodpłatnie, a organizację imprezy wsparli rodzice uczestników zajęć.
Podobnie jak w latach ubiegłych wszyscy doskonale się integrowali, zarówno przy stołach, jak i na parkiecie. W nawale zajęć, chwilę czasu znalazł Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik, który nie omieszkał odwiedzić uczestników zabawy.

Warto przypomnieć, że Warsztat Terapii Zajęciowej w Nowym Mieście funkcjonuje już od 22 lat i jest placówką pobytu dziennego. Podstawowym celem działalności jest kompleksowa rehabilitacja zmierzająca do rozwoju uczestnika, do poprawy jego zaradności osobistej, sprawności psychofizycznej oraz przystosowania i funkcjonowania społecznego oraz zawodowego. Działalność WTZ skupia się także na niesieniu pomocy osobom dotkniętym niepełnosprawnością, a co za tym idzie przygotowaniem ich do samodzielnego życia. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages