Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Pierwsza Gala Aktywności Lokalnej

2018-11-20 14:36:30 (ost. akt: 2018-11-20 14:57:27)

Autor zdjęcia: nadesłane

W najbliższą sobotę 24 listopada w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku o godz. 11 odbędzie się I Gala Aktywności Lokalnej.

Celem gali jest promocja i wyróżnienie działalności lokalnych stowarzyszeń, podmiotów ekonomii społecznej, fundacji, rzemieślników i rękodzielników.

Specjalnie dla jej uczestników zaplanowano prelekcje z udziałem zaproszonych gości. Na temat wzajemnej współpracy organizacji o różnych profilach działalności opowie Krzysztof Margol - prezes Nidzickiej Fundacji Rozwoju „NIDA”. Możliwości pozyskiwania środków przez organizacje pozarządowe z Urzędu Marszałkowskiego i innych instytucji współpracujących z UM oraz zmiany w aktach prawnych dotyczących powyższych instytucji omówi Joanna Glezman – pełnomocnik Marszałka ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Kwestie możliwości pozyskiwania środków dla podmiotów ekonomii społecznej (dotacji możliwych do pozyskania z OWES i instytucji współpracujących) oraz zmian w aktach prawnych dotyczących podmiotów ekonomii społecznej poruszy Anna Lewikowska – animatorka Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej w Nidzicy.

W planie gali jest 31 stoisk wystawowych zorganizowanych przez instytucje o równych profilach działalności. Możliwe będzie zobaczenie wystawy:
- wyrobów ze wstążki, drewna, metalu,
- ręcznie wykonanych kart okolicznościowych,
- domowych wyrobów cukierniczych,
- potraw kulinarnych,
- ziołowych syropów, nalewek, miodów
oraz wielu innych.

Organizatorzy serdecznie zapraszamy do udziału.

mzal


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages