środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Gminny Konkurs Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim w szkole w Marzęcicach

2018-11-14 16:49:25 (ost. akt: 2018-11-14 16:53:00)
Podczas gminnego konkursu w szkole w Marzęcicach

Podczas gminnego konkursu w szkole w Marzęcicach

Autor zdjęcia: SP Marzęcice

Dnia 8 listopada w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach odbył się Gminny Konkurs wiedzy o życiu i działalności wojskowej i politycznej Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Marszałek Józef Piłsudski to człowiek, który odegrał znaczącą rolę w odzyskaniu przez Polskę niepodległości i tworzeniu nowego państwa.

W zmaganiach wzięło udział 12 uczniów i uczennic ze szkół podstawowych z klas IV –VIII z terenu Gminy Kurzętnik. Konkurs odbył się w dwóch etapach. Etap pierwszy to konkurs indywidualny, gdzie najlepszy okazał się uczeń Jakub Śnieżawski ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie. Drugie miejsce zajęła Emilia Kozłowska z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku, trzeci był Szymon Laskowski ze Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach.

Drugi etap to konkurs międzyszkolny w formie quizu kahoot, gdzie uczestnicy w trzyosobowych zespołach z każdej ze szkół wspólnie udzielali odpowiedzi na pytania drogą elektroniczną. W zmaganiach na tym etapie najlepsi byli uczniowie z Tereszewa, II, III i IV miejsce zajęli kolejno uczennice i uczniowie z Brzozia Lubawskiego, Kurzętnika i Marzęcic.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Nagrody dla szkół i upominki ufundował Wójt Gminy Kurzętnik. Serdecznie dziękujemy. Organizatorem konkursu była Pani Anna Maćkiewicz i Pani Wioletta Zachwieja. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

SP Marzęcice

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages