Sobota, 28 listopada 2020. Imieniny Jakuba, Stefana, Romy

100 pocztówek na 100- lecie Odzyskania Niepodległości

2018-11-14 16:31:04 (ost. akt: 2018-11-14 16:34:53)
Zadowolone przedszkolaki z Marzęcic z wychowawczynią

Zadowolone przedszkolaki z Marzęcic z wychowawczynią

Autor zdjęcia: SP Marzęcice

W Szkole Podstawowej w Marzęcicach w wymianę pocztówkową "100 Pocztówek na 100 - lecie Odzyskania Niepodległości włączyły się przedszkolaki z grupy 0 a "Motylki".

Na portalach internetowych bardzo częste są dziś wymiany pocztówkowe między szkołami i przedszkolami. W naszej szkole w wymianę pocztówkową "100 POCZTÓWEK NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI" włączyły się przedszkolaki z grupy 0 a "Motylki" pod opieką pani Ewy Zalewskiej. Wychowawczyni z dziećmi wysłała po jednej pocztówce, przedstawiającej – NOWE MIASTO I OKOLICE do przedszkoli w każdym województwie w Polsce.

Następnie na dużym brystolu przedstawiającym Polskę z podziałem na województwa przedszkolaki umieszczały przysyłane z innych województw pocztówki i dzięki temu wiele dowiedziały się o innych regionach w Polsce. Do przedszkola dotarły już prawie wszystkie pocztówki z pozdrowieniami, herbami miast, regionalnymi kolorowankami m.in z gór- z Kościeliska, Warszawy, Szczecina, Torunia, Sandomierza, Malborka. Dzięki takim akcjom dzieci uczą się otwartej postawy na świat, przekonują się, że można nawiązywać życzliwy kontakt nawet z obcymi ludźmi- być może dzięki temu będa potrafiły łatwiej nawiązywać relacje. Wymiana pocztówkowa to doskonały sposób na zainteresowanie dzieci geografią i kulturą różnych regionów w Polsce.

SP Marzęcice
Zadowolone przedszkolaki z Marzęcic z wychowawczynią

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages