Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

„Śpiewem, tańcem i słowem w hołdzie Niepodległej" - wieczornica w szkole w Brzoziu Lubawskim

2018-11-10 12:10:17 (ost. akt: 2018-11-10 12:13:00)
Występy uczennic szkoły w Brzoziu Lubawskim

Występy uczennic szkoły w Brzoziu Lubawskim

Autor zdjęcia: SP Brzozie Lubawskie

Dnia 8. listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim odbyła się wieczornica niepodległościowa zatytułowana „Śpiewem, tańcem i słowem w hołdzie Niepodległej'.

Na uroczystości nie zabrało dyrektora szkoły Anny Błaszkowskiej, Wójta Gminy Kurzętnik Wojciecha Dereszewskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Kurzętnik Zbigniewa Lewickiego, Rady Rodziców z przewodnicząca panią Joanną Czepek na czele, sołtysa wsi Brzozie Lubawskie Zbigniewa Burzackiego, Koła Gospodyń Wiejskich z jej przewodniczącą panią Ireną Czepek, księdza proboszcza Bernarda Zakrzewskiego oraz rodziców, uczniów, pracowników szkoły i członków społeczności lokalnej, którzy skorzystali z zaproszenia na tę wyjątkową uroczystość.

Wieczornica rozpoczęła się „Modlitwą obozową” w wykonaniu zespołu wokalnego „Orlątka” pod kierunkiem pani Haliny Rynkowskiej. W programie uroczystości były wiersze autorstwa uczniów, pieśni w wykonaniu zespołu wokalnego i solistów, prezentacje multimedialne, taniec niepodległościowy, a także utwory muzyczne wykonane wspólnie przez Przewodniczącą Rady Rodziców Joannę Czepek i nauczyciela muzyki Halinę Rynkowską. Wszystkim uczestnikom rozdano specjalne wydanie gazetki szkolnej "Orlego Gońca" poświęcone 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Podczas występów nie dało się ukryć wzruszenia i pozytywnych emocji gości, które zakończyły się wspólnym odśpiewaniem czterech zwrotek Hymnu Państwowego. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólny hołd NIEPODLEGŁEJ!

SP Brzozie Lubawskie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages