Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Wizyta nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych w Turcji

2018-10-26 21:25:50 (ost. akt: 2018-10-26 21:28:41)
Kurzętniccy nauczyciele mieli okazję spotkać się z pedagogami z różnych krajów

Kurzętniccy nauczyciele mieli okazję spotkać się z pedagogami z różnych krajów

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

Troje nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku przebywało na pięciodniowej projektowej wizycie w Turcji.

W dniach 08-12. 10. 2018r. delegacja nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, złożona z nauczycielek języka angielskiego, Pani Astrydy Karczewskiej-Petki i Pani Katarzyny Kotłowskiej oraz geografa, Pana Przemysława Majasa wzięła udział w trzecim spotkaniu nauczycieli zaangażowanych w projekt '' The Many Faces of Water''. Przedsięwzięcie zrealizowane zostało w ramach programu Erasmus+, a działania krajów partnerskich biorących udział w projekcie: Węgier, Polski, Turcji, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, rozłożone są na trzy lata, w czasie których zaplanowano trzy wymiany uczniów oraz trzy spotkania kadry pedagogicznej.

Jak do tej pory odbyły się dwie wymiany uczniów: Kurzętnik 2017 i Sevilla 2018 oraz trzy spotkania robocze nauczycieli: Tokaj 2016, Bari 2017 oraz Carsamba 2018. Ostatnie ze spotkań odbyło się w Turcji w drugim tygodniu października 2018.

Nauczyciele ZSZ w Kurzętniku spędzili 5 dni w malowniczym regionie prowincji Samsun, rozciągającej się wzdłuż północno-wschodniego wybrzeża Morza Czarnego, jednak podziwianie krajobrazów ograniczyło się do minimum, gdyż większość czasu poświęcono na pracę nad poprawą i usprawnieniem działania projektu. Co więcej, uczestnicy spotkania zaplanowali szczegóły ostatniej międzynarodowej wymiany uczniów, która odbędzie się w pierwszym tygodniu kwietnia 2019, w Croydon, pod Londynem.
Ponadto delegacja nauczycieli krajów członkowskich miała okazję zwiedzić elektrownię wodną w miejscowości Ayvacik oraz stację uzdatniania wody dla miasta Carsamba.
Tydzień spędzony w malowniczym rejonie Turcji obfitował w nowe doświadczenia edukacyjne, kulturowe i kulinarne. 
ZSZ Kurzętnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages