Poniedziałek, 9 grudnia 2019. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku

2018-10-17 14:43:53 (ost. akt: 2018-10-17 14:47:54)
Podczas DEN w szkole w Kurzętniku

Podczas DEN w szkole w Kurzętniku

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

Jedną z najpiękniejszych uroczystości w kalendarzu jest Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku obchodzony był wyjątkowo 15 października. W obchody tego ważnego święta włączono Ślubowanie Klas Pierwszych.

Starosta Powiatu Nowomiejskiego Andrzej Ochlak, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Mirosław Wodara oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Maria Burzyńska złożyli nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi piękne życzenia: zdrowia, wytrwałości, cierpliwości oraz sukcesów w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Dyrektor Zespołu wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom.
W tym uroczystym dniu podziękowano za wieloletnią pracę Pani Lucynie Adamiak. Oprawę artystyczną uroczystości przygotowały Anna Szramowska i Marzena Szczepańska. Uczniowie klas II TŻ i UG, II TG i PC wraz z grupą teatralną ,, Fantazja" zaprezentowali montaż słowno - muzyczny. Dekoracje i zakładki dla pierwszoklasistów przygotowała klasa II TI z wychowawcą Małgorzatą Gołdon. Na zakończenie uroczystości mieliśmy okazję podziwiać kabaretowe talenty uczniów klas II TR i II TŻ i UG, którzy przygotowali pod kierunkiem Sydonii Zakrzewskiej skecz "Wywiadówka".

ZSZ Kurzętnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. bart #2604409 | 17 paź 2018 19:03

  My w Mrocznie i tak jak jeden będziemy głosować na WÓJTA Tomasza SzCzepańskiego. Jak wygra wybory to bedziemy mieli wybudowany nie tylko stadion sportowy. Wybudujemy nową halę sporową i oczyszczalnie scików z prawdziwego zdarzenia. O nowych asfaltach nie wsponme juz. Do wygranej nie potrzeba nam wiecej zapyzialych wioch. Mroczno jak sie zmobilizuje to zobaczycie. Szepański wygra samym Mrocznem.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages