Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Balowali seniorzy z Brzozia Lubawskiego, byli też jubilaci

2018-10-07 17:05:41 (ost. akt: 2018-10-07 17:08:33)
Wiele gratulacji odebrali państwo Piernik - złoci jubilaci

Wiele gratulacji odebrali państwo Piernik - złoci jubilaci

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W sobotę na Balu Seniora w Brzoziu Lubawskim bawiło się 85 osób. Wśród nich byli też złoci jubilaci Aleksandra i Bogumił Piernik.

Spotkanie po raz jedenasty zorganizował Zbigniew Lewicki, społecznik pełniący aktualnie funkcję przewodniczącego Rady Gminy Kurzętnik. W przygotowaniu imprezy pomogli tradycyjnie Rada Sołecka z sołtysem Zbigniewem Burzackim oraz Koło Gospodyń Wiejskich z przewodniczącą Ireną Czepek na czele.

Na początek z częścią artystyczną przygotowaną specjalnie dla seniorów wystąpiły dzieci z miejscowej szkoły, które przygotowała (jak zwykle) nauczycielka Ewa Leśniewska. Potem były życzenia od wójta Wojciecha Dereszewskiego, Zbigniewa Lewickiego i Zbigniewa Burzackiego, proboszcza Bernarda Zakrzewskiego oraz Jolanty Szulc, radnej wojewódzkiej i Anny Błaszkowskiej, dyrektorki szkoły.

Miłym akcentem spotkania było wręczenie Aleksandrze i Bogumiłowi Piernik, którzy obchodzili jubileusz 50 – lecia małżeństwa, Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Był okazjonalny tort i „Sto lat” dla państwa Piernik. Odbyło się też losowanie nagród wśród uczestników Balu Seniora. Potem już wszyscy ruszyli na taneczny parkiet i dobrze się bawili przy muzyce zespołu Joker.
Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages