Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Kolejne wyróżnienia dla Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku

2018-06-13 18:43:16 (ost. akt: 2018-06-13 18:46:58)
Dyrektor i nauczycielki podczas gali w Warszawie prezentują statuetkę i dyplomy

Dyrektor i nauczycielki podczas gali w Warszawie prezentują statuetkę i dyplomy

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

Dwa prestiżowe wyróżnienia otrzymał Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku.

Dnia 8 czerwca 2018r. w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości organizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej.

W uroczystej gali udział wzięli przedstawiciele Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku wraz z dyrektorem Mirosławem Wodarą. Szkoła otrzymała tytuł i statuetkę Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości za realizację projektu Centrum Nauki Kurzętnik. Projekt ten realizują Małgorzata Hincman- Mróz (nauczycielka chemii i biologii) oraz Dorota Brozdowska (nauczycielka fizyki). Jego celem jest popularyzacja nauk ścisłych z zastosowaniem metod zabawowych i pokazowych przy wykorzystaniu powszechnie dostępnych materiałów i przyrządów.

Podczas gali Szkoła odebrała też dyplom Dobrej Praktyki (już czwarty ) za projekt „Centrum Edukacji Technicznej- specjalizacje dla potrzeb rynku pracy”. Projekt ten to stworzona nowa pracownia do projektowania 2D i 3D oraz programowania maszyn CNC. Jego koordynatorem jest Anna Faltynowska. Od tej pory Szkoła, jako jedyna w województwie warmińsko - mazurskim, nosi miano Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości.

ZSZ Kurzętnik

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Q1j #2519348 | 37.47.*.* 14 cze 2018 21:02

    Brozdowska? Matko jedyna, najgorsza nauczycielka z jaką miałem styczność. Lekcje u niej polegały na przepisywaniu książki. Mam nadzieję, że się ogarnęła i dzisiejsze pokolenie ma z nią dużo lekcje.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages