Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Kto chętny na piłkę ręczną? W Brzoziu grają [U SĄSIADÓW]

2018-05-22 09:25:07 (ost. akt: 2018-05-22 09:35:41)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W piątek 18 maja na orliku w Brzoziu odbył się turniej piłki ręcznej "Kocham Ręczną na Orliku". W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów, 5 drużyn dziewcząt i 4 drużyny chłopców.

Projekt „Kocham ręczną na Orliku” to przedsięwzięcie ogólnopolskie realizowane przez Fundację Orły Sportu przy wsparciu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa i Ministerstwa Sportu i Turystyki. Turniej przebiegał w radosnej atmosferze, dzieci świetnie się bawiły - zgodnie z ideą fair-play. Nie brakowało emocji i wyrównanych pojedynków.

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyły zawodniczki SP 7 Brodnica II, drugie miejsce SP 7 Brodnica, trzecie miejsce zawodniczki SP Jajkowo, czwarte miejsce SP Brzozie i piąte miejsce SP Brzozie II.

Najlepszą zawodniczką turnieju została: Zuzanna Stożyńska (SP 7 Brodnica II). Najlepszą bramkarką turnieju została: Zuzanna Cholewczyńska (SP Jajkowo). Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zdobyli zawodnicy SP 7 Brodnica II, drugie miejsce SP 7 Brodnica, trzecie miejsce SP Jajkowo, czwarte miejsce zawodnicy SP Brzozie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Jan Ankowski (SP Jajkowo), a majlepszym bramkarzem turnieju został: Miłosz Schmidt (SP 7 Brodnica II).

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Kategoria dziewcząt:
1. SP 7 Brodnica II
2. SP 7 Brodnica
3. SP Jajkowo
4. SP Brzozie
5. SP Brzozie II

Kategoria chłopców:
1. SP 7 Brodnica II
2. SP 7 Brodnica
3. SP Jajkowo
4. SP Brzozie

Zwycięzcy turnieju dziewcząt i chłopców awansowali do Turnieju Wojewódzkiego. Koordynatorem turnieju był animator sportu - Jarosław Roszkowski.

opr. mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages