Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zakończenie szkoły przez uczniów klas czwartych ZSZ w Kurzętniku

2018-05-15 15:58:25 (ost. akt: 2018-05-15 16:02:06)
Podczas uroczystości zakończenia szkoły

Podczas uroczystości zakończenia szkoły

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

27 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas: IV TCPG, IV TI, IV TŻiUG i IV TE/ TCPG.

Dla nich wszystkich lata spędzone w tej szkole były bardzo ważnym życiowym etapem. Etapem ciężkiej pracy, wielu sukcesów, a czasem także niepowodzeń. Dlatego w tym uroczystym dniu towarzyszyło im wielkie wzruszenie. Podczas swego przemówienia Dyrektor Szkoły Mirosław Wodara podsumował cztery lata owocnej pracy uczniów, której rezultaty często rozsławiały dobre imię placówki. Wychowawcy klas wraz z Dyrektorem dokonali uroczystego wręczenia świadectw. Rodzice absolwentów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi. Absolwentkom, które w sposób szczególny zasłużyły się Szkole i aktywnie działały na różnych polach na jej rzecz, Dyrektor wręczył nagrody Lebon Prize ( tzw. szkolne Nagrody Nobla). Poza tym zaszczytnym wyróżnieniem Daria Bartnicka, Monika Cybulska i Beata Kulkowska otrzymały tytuł „Wyjątkowej uczennicy”. Każda z nich otrzymała także bon edukacyjny od Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy na kwotę 2000 zł. Wyróżnieniem „za wytrwałość” został odznaczony Rafał Kłosowski, który również otrzymał bon edukacyjny- na kwotę 1000 zł- od wcześniej wymienionej Wyższej Szkoły.
Z pewnością był to dzień wyjątkowy, pełen wrażeń i miłych wspomnień. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie on w pamięci absolwentów.

ZSZ Kurzętnik
Podczas uroczystości zakończenia szkoły

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages