Niezłe debiuty zawodników Zamku

2018-04-25 16:05:40(ost. akt: 2018-04-25 16:09:43)
Młodzi zawodnicy Zamku z Trenerem w Kielcach

Autor zdjęcia: KS Zamek

W dniach 20-22.04.2018 r. w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 20 w Trójboju Siłowym. W imprezie tej rangi zadebiutowali reprezentanci KS „Zamek-Expom” Kurzętnik podopieczni trenera Andrzeja Kowalczyka.
W kat. wag. 66 kg do lat 16-tu brązowy medal wywalczył Kamil Kłosowski, który zaliczył bardzo udany start ustanawiając nowe rekordy życiowe we wszystkich bojach. Kamil przysiadł z ciężarem 115 kg, wycisnął na ławeczce 65 kg i w martwym ciągu podniósł 140 kg, co dało mu 320 kg w trójboju, w tej samej kategorii szóste miejsce zajął Dawid Lewalski z wynikiem 272,5 kg (95+60+117,5). W kategorii wagowej do 59 kg także bardzo udany start zaliczył Piotr Osmański, który uplasował się tuż za podium na czwartym miejscu z wynikiem 210 kg (70+45+95).  Impreza w Kielcach stała na bardzo wysokim poziomie i odbywała się w ramach targów FIT Weekend na których rozgrywano także Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Muay Thai,  Grand Prix Karate Kyokushin, Amatorska Liga MMA, Maraton Zumba i jeszcze kilka imprez towarzyszących.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.