Wtorek, 21 maja 2019. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Dni Otwarte w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku

2018-04-03 11:24:31 (ost. akt: 2018-04-03 11:33:00)
Podczas Dni Otwartych ZSZ odwiedziło 193 gimnazjalistów

Podczas Dni Otwartych ZSZ odwiedziło 193 gimnazjalistów

Autor zdjęcia: ZSZ

W dniach 19 i 20 marca w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku odbywały się Dni Otwarte.

Podczas tych dwóch dni chętni uczniowie mogli wypróbować swoje możliwości podczas warsztatów zorganizowanych dla poszczególnych zawodów: technika żywienia i usług gastronomicznych, technika informatyka, technika ekonomisty, technika handlowca, technika grafiki i poligrafii cyfrowej, technika rolnika, technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, mechanika pojazdów samochodowych, kucharza i sprzedawcy.

Ponadto młodzież mogła wziąć udział w lekcjach otwartych z wybranych przez siebie przedmiotów, warsztatach teatralnych, warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej, oraz w pokazach kół zainteresowań działających w naszej szkole. Podczas Dni Otwartych swoją ofertę odbywania praktycznej nauki zawodu kandydatom do Branżowej Szkoły Zawodowej zaprezentowali przedstawiciele lokalnych firm. Z zaproszenia do zapoznania się z naszą oferta edukacyjną skorzystały prawie wszystkie gimnazja naszego powiatu. Odwiedzili nas uczniowie z Sampławy, Brzozia, Bratiana, Mroczna, Marzęcic, Jamielnika i Nowego Miasta Lubawskiego. Oprócz grup zorganizowanych przez szkoły odwiedzili nas także uczniowie pozostałych gimnazjów. Łącznie przez dwa dni odwiedziło nas 193 gimnazjalistów.

Dziękujemy dyrekcjom gimnazjów i opiekunom grup za umożliwienie uczniom przyjazdu do naszej szkoły. Ogromne podziękowania należą się także nauczycielom prowadzącym warsztaty, lekcje otwarte i prezentującym koła zainteresowań. Mamy nadzieję że wizyta w naszej szkole pomoże gimnazjalistom w dokonaniu ostatecznego wyboru zawodu, w którym chcą się kształcić.
ZSZ KurzętnikCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages