Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Była Gala Sportu Gminy Kurzętnik

2018-02-11 11:55:21 (ost. akt: 2018-02-11 12:01:52)
Wójt Dereszewski nagrodził najlepszych zawodników i trenerów

Wójt Dereszewski nagrodził najlepszych zawodników i trenerów

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbyła się uroczysta Gala Sportu. Nagrodzono i wyróżniono sportowców i trenerów kurzętnickiej gminy. Podziękowano też sponsorom.

Imprezę otworzył i powitał zebranych trener sportów siłowych Andrzej Kowalczyk, a jednocześnie inspektor ds. sportu i bezpieczeństwa Urzędu Gminy w Kurzętniku.

Następnie głos zabrał Wojciech Dereszewski, wójt kurzętnickiej gminy, który podziękował zawodnikom i trenerom za pracę i osiągnięcia w minionym roku.

Najważniejsze sukcesy i wydarzenia sportowe w 2017 roku przedstawione zostały w postaci prezentacji multimedialnej, a komentowali je trenerzy: Dorota Pawłowska, Andrzej Kowalczyk, Leszek Jobs i Artur Zbrzyzny.

Głównym punktem spotkania było wręczenie nagród i wyróżnień sportowcom i trenerom. Wręczali je Wojciech Dereszewski, gospodarz kurzętnickiej gminy oraz Leszek Jobs, prezes KS Zamek. Statuetki otrzymali też sponsorzy, którzy wspierają kurzętnicki sport.

Specjalne wyróżnienie w postaci grawerowanego dyplomu – podziękowania od starosty nowomiejskiego Andrzeja Ochlaka otrzymał Leszek Jobs. Prezes Zamku przekazał zaś prezent w postaci koszulki wójtowi Dereszewskiemu. Po części oficjalnej wszystkich zaproszono na poczęstunek.

Oprawę muzyczną zapewniła Młodzieżowa Orkiestra Dęta, zaśpiewały też solistki z GCK.
Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages