Niedziela, 7 czerwca 2020. Imieniny Ariadny, Jarosława, Roberta

Zakład Lüttgens Polska w Nielbarku od środka

2018-01-11 12:30:34 (ost. akt: 2018-01-13 10:47:38)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Najpierw w 2007 roku firma Lüttgens Polska Sp. z o.o.Sp.k. Pojawiła się w Kurzętniku. Potem w roku 2016 zakład został przeniesiony na tereny parku przemysłowego w Nielbarku do nowej własnej siedziby. Kto chciałby zajrzeć do środka zakładu, to zapraszamy.

Firmę mogliśmy obejrzeć od środka przy okazji wizyty ekipy Telewizji „Gazety Olsztyńskiej” (GO TV). Po halach, gdzie odbywa się produkcja oprowadzał Mirko Neumann, członek zarządu, dyrektor firmy. Opowiadał o charakterze produkcji, jakości i precyzji wyrobów, które muszą sprostać wysokim, światowym standardom i systemie pracy.

Firma, której jeden z zakładów pracuje w Nielbarku ma tradycje liczące ponad 75 lat w branży tworzyw sztucznych. Specjalizuje się w produkcji motoryzacyjnej, elektrotechnicznej czy w konstrukcji maszyn i urządzeń.

„Jako producent części technicznych formowanych wtryskowo oraz podzespołów z termoplastycznych tworzyw sztucznych jesteśmy gotowi przyjąć każde wyzwanie. Wspólnie z klientem szukamy pomysłów, które następnie przekształcamy w najlepsze rozwiązania” — czytamy na stronie internetowej firmy Lüttgens.
ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages