Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Terapia sensoryczna i dietetyk w Tereszewie

2017-12-15 13:30:43 (ost. akt: 2017-12-15 13:44:19) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: gmina Kurzętnik

Wiejski Ośrodek Zdrowia w Tereszewie zaprasza do znakomicie wyposażonej sali na zajęcia z integracji sensorycznej dla dzieci. Można także skorzystać z usług dietetyka.

Wiejski Ośrodek Zdrowia w Tereszewie należy do Gminnego Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kurzętniku. Od 8 stycznia 2018 roku można tam skorzystać z zajęć terapii integracji sensorycznej prowadzonej przez świetnie przygotowane terapeutki Monikę Grabowską i Magdalenę Tarachanow. Ośrodek jest otwarty od godz. 8 do 17 od poniedziałku do piątku, a rejestracja obowiązuje pod numerem 56-4740376.

W tym samym miejscu co środę przyjmować będzie dietetyk Marta Olak. Do tego w tereszewskim ośrodku pracuje neurologopeda Sylwia Żelazna, którą można zastać w każdy piątek.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages