Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Sukces Rafała i jego szkoły

2017-11-02 10:00:00 (ost. akt: 2017-11-01 15:44:05)
Rafał Kłosowski w Warszawie wśród laureatów konkursu

Rafał Kłosowski w Warszawie wśród laureatów konkursu

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

25 października 2017r. w Centrali Poczty Polskiej w Warszawie odbyła się prezentacja ogólnopolskiego konkursu prac znaczka pocztowego. Wystawę połączono z uroczystym wręczeniem nagród laureatom konkursu "Świat oczami młodych - Czas na zdrowie". Wśród zaproszonych był uczeń kl. IV TCPG Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku Rafał Kłosowski z opiekunką Justyną Piotrowską.

W ogólnopolskim konkursie praca Rafała została zakwalifikowana do wyróżnień II stopnia. Wyłonieni uczestnicy otrzymali nagrody, a także unikatowe znaczki z własną pracą, które można wykorzystać wysyłając list na Poczcie Polskiej.
Do konkursu zgłosiło się 1100 placówek, szkół i domów kultury. Konkursem zostało objętych ponad 20 000 uczniów z całej Polski. Spośród 1455 prac konkursowych zostały wyłonione: 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień I stopnia i 20 wyróżnień II stopnia i nagroda internautów.
Poczta Polska wprowadza do obiegu emisję filatelistyczną „Świat oczami młodych”. Przedstawia ona efekty konkursu plastycznego organizowanego przez Pocztę Polską i Fundację Banku Ochrony Środowiska.
Konkurs adresowany był do artystów w wieku 10-19 lat oraz ich nauczycieli, którzy koordynowali projekty w szkołach i domach kultury. W drugim – ogólnopolskim etapie konkursu wyłonione zostały najlepsze prace spośród laureatów pierwszego etapu.
Patronat nad konkursem objęli Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Infrastruktury i Budownictwa.
ZSZ Kurzętnik
Rafał Kłosowski w Warszawie wśród laureatów konkursu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages