środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Wieczór seniorów w Brzoziu Lubawskim

2017-10-16 00:16:55 (ost. akt: 2017-10-16 00:28:50)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Po raz kolejny, z udziałem wielu gości, świętowano w Brzoziu Lubawskim Dzień Seniora. Biesiadowano przy zastawionych stołach i muzyce zespołu Joker.

Z zaproszenia Zbigniewa Lewickiego, działacza społecznego i jednocześnie głównego organizatora spotkania, skorzystało ponad 80 osób — mieszkańców Brzozia Lubawskiego.

Nie obyło się bez gości oficjalnych — ks. Bernarda Zakrzewskiego, proboszcza parafii, Wojciecha Dereszewskiego, wójta kurzętnickiej gminy, Anny Błaszkowskiej, dyrektorki szkoły, a także Zbigniewa Burzackiego, sołtysa wsi i Ireny Czepek, szefowej miejscowego KGW. Tu trzeba zaznaczyć, że zarówno przewodnicząca koła, jak i sołtys również uczestniczyli w przygotowaniach do imprezy.

Gości przywitał Zbigniew Lewicki, który życzył wszystkim miłej zabawy. Również wójt Dereszewski przemówił do zgromadzonych i przekazał garść informacji dotyczących lokalnych inwestycji, które realizowane będą w Brzoziu Lubawskim.

Niespodzianką podczas imprezy były losy rozdane uczestnikom. Pod niektórymi numerami kryły się zestawy upominkowe, które ufundowali organizatorzy i goście oficjalni.
Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a wszystkim do tańca przygrywał zespół Joker. Warto wspomnieć, że na początku spotkania wystąpili uczniowie miejscowej podstawówki pod kierunkiem Ewy Leśniewskiej. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages