Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Górzno zwycięża w IV Turnieju Piłki Nożnej „Górnik Zabrze Cup – Brzozie 2017” [U SĄSIADÓW]

2017-10-09 12:22:02 (ost. akt: 2017-10-09 12:24:15)

Autor zdjęcia: nadesłane

Dnia 7 października 2017 r. na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012” w Brzoziu odbyła się IV edycja Turnieju Piłki Nożnej „Górnik Zabrze Cup – Brzozie 2017”.

W zawodach udział wzięło ponad 80 zawodników i zawodniczek z województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach i przeznaczony był dla uczniów i uczennic szkół podstawowych z roczników 2004-2007.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Górznie, drugie miejsce zajęły zawodniczki ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Tylicach i na trzecim miejscu sklasyfikowane zostały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Jajkowie.

W kategorii chłopców najlepsi byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Górznie, drugie miejsce zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej z Brzozia, na trzecim miejscu drużyna Burza Tylice, czwarte miejsce zawodnicy ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Tylicach i na piątym miejscu zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Jajkowie.

Najlepsza zawodniczką turnieju dziewcząt została Julia Kowalska (SP Górzno), najlepszą bramkarka: Klaudia Kucińska (SSP Tylice) i królową strzelczyń: Wiktoria Górzyńska (SP Górzno) – zawodniczki zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami.

Najlepszym zawodnikiem turnieju chłopców został: Szymon Abram (Burza Tylice), najlepszym bramkarzem: Daniel Zaleśkiewicz (SP Górzno) i królem strzelców: Paweł Ochocki (SP Górzno) – zawodnicy również zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

Turniej toczył się w miłej i sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair-play.

Puchary i medale oraz nagrody dla wszystkich zawodników turnieju ufundował Klub Sportowy Górnik Zabrze i wójt Gminy Brzozie, a wręczyli je wójt Bogusław Błaszkiewicz oraz Mirosława Grabowska.

Organizatorem turnieju był Jarosław Roszkowski.

Honorowy patronat nad turniejem objęli Klub Sportowy Górnik Zabrze oraz Wójt Gminy Brzozie.

mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages