Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Ola laureatką festiwalu w Sierpcu

2017-07-24 12:40:27 (ost. akt: 2017-07-24 12:49:01)
Ola wyśpiewała w Sierpcu wyróżnienie

Ola wyśpiewała w Sierpcu wyróżnienie

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

W dniach 7-9 lipca 2017 roku w Sierpcu odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Muzyka otwiera duszę". Jego laureatką została Aleksandra Lewicka z Kurzętnika.

Spośród ponad stu nadesłanych zgłoszeń do festiwalu zakwalifikowano 35 solistów w dwóch kategoriach wiekowych: 16-18 lat i 19-25. W gronie tym znalazły się siostry Lewickie — Sylwia i Aleksandra, reprezentantki Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku.

Pierwszego dnia festiwalu uczestnicy mieli możliwość zgłębienia technik wokalnych uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez dr Annę Kamalską. Drugiego dnia odbyły się przesłuchania konkursowe, a trzeciego była uroczysta gala z koncertem laureatów.

Licznie zgromadzeni w Centrum Kultury w Sierpcu wysłuchali recitalu Anny Kamalskiej oraz koncertu laureatów festiwalu, wśród których znalazła się Aleksandra Lewicka. Ola "wyśpiewała" wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie. Gratulujemy młodej mieszkance Kurzętnika i jej instruktorce Agnieszce Kasprzyckiej.

Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages