Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Mrówka — to już 5 lat z klientami

2017-06-08 11:00:00 (ost. akt: 2017-06-08 13:18:37) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Czas szybko idzie do przodu i znany w regionie Sklep Mrówka z Kurzętnika obchodzi mały jubileusz 5-lecia działalności. Także 2 urodziny w najbliższą sobotę świętować będzie bliźniaczy sklep w Biskupcu Pomorskim.

Rocznice łączą się z szeregiem atrakcji, które wraz z załogami sklepów, przygotowali właściciele firmy — Natalia i Marcin Mazur.

Wyjechali rowerami
W sklepie w Kurzętniku, w minioną sobotę, panował spory ruch, bowiem na klientów czekały promocje, rabaty oraz cenne nagrody, a w tym rowery. Wielka była radość osób, które zrobiły zakupy, a później uśmiechnęło się do nich szczęście i z Mrówki wyjechały rowerami. Właśnie nowiutkie jednoślady przypadły mieszkańcom Kurzętnika, Nowego Miasta Lubawskiego i Jamielnika.

Wspólne grillowanie
Sobotnia aura dopisywała, więc właśnie w Mrówce można było rozpocząć weekendowe grillowanie, bowiem na klientów czekały smażone kiełbaski oraz grochówka prosto z polowej kuchni. Atrakcyjne spędzenie czasu zaproponowano również najmłodszym. Animatorzy prowadzili konkursy i zabawy z nagrodami, nie tylko dedykowane dzieciom, ale dla całych rodzin. Na parkingu przy sklepie rozstawione były stoiska pokazowe firm, które promowały artykuły dostępne na co dzień w Mrówce. Osoby zainteresowane, oprócz fachowych porad, mogły wziąć udział w konkursach sprawnościowych.

Kolejne atrakcje w Biskupcu
Ale to nie koniec rocznicowego świętowania z Mrówką. W sobotę 10 czerwca Mrówka z Biskupca obchodzić będzie 2 rok działalności. Będzie to także okazja do odwiedzin w sklepie, zrobienia zakupów i skorzystania z jubileuszowych atrakcji.Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages