Zdobywali medale w Mysiadle

2017-05-29 14:52:13(ost. akt: 2017-05-30 09:32:30)

Autor zdjęcia: Archiwum Zamku Expom Kurzętnik

W dniach 26-27 maja w Mysiadle koło Piaseczna rozegrane zostały Mistrzostwa Polski kadetów starszych i młodszych w formule kick light, w których wystartowało 218 młodych kickboxerów z 51 klubów. Barw Zamku broniło siedmioro zawodników.
Na turnieju z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Zamku
Expom Kurzętnik, którzy wywalczyli 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy krążek. Dzięki świetnej postawie indywidualnej Zamek został drugim klubem w klasyfikacji drużynowej w Polsce.

* Adam Szeliga kategoria wagowa - 52 kg brązowy krążek.
* Mieszko Siemiątkowski kategoria wagowa - 37 kg srebro
* Samanta Klein kategoria wagowa - 42 kg srebrny krążek. Był to debiut młodej zawodniczki.
* Klaudia i Paweł Kendziorski rodzeństwo które zapisuje nowy rozdział w historii naszego klubu, obydwoje zostają Mistrzami Polski podczas mistrzostw w Mysiadle. Paweł w kategorii wagowej + 69 kg kadet starszy, a Klaudia w kategorii wagowej - 42 kg kadetka młodsza.

Ponadto kolejne cenne doświadczenie zdobyli Kamil i Dawid Mączkowscy kategoria wagowa - 32 kg którzy sklasyfikowani zostali kolejno na 8 i 12 miejscu.

W finale kategorii wagowej - 42 kg do walki o złoto na przeciwko siebie stanęły zawodniczki Zamku Expom Kurzętnik, co świadczy o sile naszych dziewcząt. Samanta i Klaudia, które w drodze do finału pokonały po dwie przeciwniczki, w finale musiały stoczyć walkę między sobą. W tej konfrontacji zwycięsko wyszła Klaudia, choć Samanta tanio skóry nie sprzedała i dzielnie walczyła do ostatniego gongu .

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.