Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Rozpoczęcie Gminnego Programu Profilaktyki Raka Piersi

2017-04-25 09:29:04 (ost. akt: 2017-04-25 09:48:23)

Autor zdjęcia: Gazeta Nowomiejska

Gmina Kurzętnik zaprasza wszystkie panie w wieku od 35 do 49 lat do innowacyjnego projektu prozdrowotnego. Rozdane zostanie sto urządzeń do domowej mammografii.

Spotkanie odbędzie się 27 IV o godzinie 17 w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku. Gminny Program Profilaktyki Raka Piersi zakłada rozdysponowanie wśród mieszkanek gminy Kurzętnik stu urządzeń indywidualnego badania piersi wraz z dwuletnim abonamentem. Urządzenie otrzymuje się bez opłat. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Chętne osoby powinny posiadać przy sobie dowód osobisty oraz adres e-mail, które jest niezbędny do obsługi urządzenia.

W pierwszej kolejności z programu mogą skorzystać panie, które są pacjentkami Gminnego Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kurzętniku i znajdują się w grupie ryzyka wystąpienia chorób raka piersi (po okazaniu zaświadczenia od lekarza rodzinnego). Podczas spotkania będzie także możliwość badania urządzeniem oraz poznania mechanizmów jego obsługi. Więcej informacji na temat programu profilaktycznego pod numerem 564748295 oraz 564748291.

mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages