środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Festyn dla chorych uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku

2017-02-24 12:09:08 (ost. akt: 2017-02-23 17:14:02)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

W Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku trwają przygotowania do Festynu charytatywnego dla Kamila, Rafała i Asi — uczniów tej placówki.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 5 marca, o godz. 13. Będzie bieg charytatywny, wystąpi zespół Hit, zaplanowano pokazy kickboxingu, warsztaty bębniarskie, występy dzieci, turniej scrabble, szachowy i gier komputerowych. Nie zabraknie punktów kosmetycznych, gastronomicznych i atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy zapraszają.

Grażyna Jonowska

*Kamil Najdrowski to uczeń klasy IV TCPG, który urodził się z wrodzoną łamliwością kości, miał 11 złamań, porusza się na wózku inwalidzkim. Zdiagnozowano u niego chorobę Wilsona, która bez podania odpowiednich leków powoli uszkadza wszystkie narządy. Choruje również na zwłóknienie i marskość wątroby,
małopłytkowość wtórną i cierpi na  żylaki przełyku. Aby móc dalej żyć potrzebuje specjalistycznych leków, diety i sprzętu medycznego.


*Rafał Kłosowski jest uczniem klasy III TCPG, choruje na dziecięce porażenie mózgowe, również porusza się na wózku inwalidzkim. Przeszedł operację miednicy, czeka go długie leczenie i rehabilitacja.


*Uczennica klasy III TŻiUG Joanna Jarzembowska 15 sierpnia 2016r. uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku doznała zmiażdżenia obydwu kończyn dolnych. Po przeprowadzonej pierwszej operacji pojawiły się komplikacje w postaci martwicy tkanki jednej z nóg. Konieczna była kosztowna operacja w trybie natychmiastowym. 
Na szczęście udała się, jednakże Asię czeka długa i bardzo droga rehabilitacja, która ma na celu przywrócenie jej sprawności w obydwu nogach.


Małgorzata Hincman-Mróz

 ZSZ Kurzętnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages