Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Ferie w szesnastu wsiach gminy Kurzętnik

2017-02-07 11:58:30 (ost. akt: 2017-02-07 12:13:51)

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

W Gminnym Centrum Kultury oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kurzętniku w czasie ferii zimowych odbyły się zajęcia animacyjne dla dzieci „Zabawy wszelakie”, „Zimowe zabawy na śniegu” i „Zimowe szaleństwo”.

Podczas zimowych zajęć plastycznych w bibliotece dzieci wykonywały przestrzenną pracę plastyczną, zimowy krajobraz „uwięziony” w woreczku, który można było oglądać, dotykać i bawić się nim. Panie z KGW z Kurzętnika przygotowały dla dzieci pyszne gofry. Odbył się także turniej warcabowy prowadzony przez Pana Feliksa Stachowicza. Uczestników turnieju odwiedził Wójt Gminy Kurzętnik Wojciech Dereszewski.

Ponadto zorganizowano ferie dla dzieci w szesnastu miejscowościach Gminy Kurzętnik, m.in.: w Krzemieniewie, Bratuszewie, Mikołajkach, Szafarni, Lipowcu, Otrębie, Marzęcicach, Sugajenku, Wawrowicach, Tomaszewie, Wielkich Bałówkach, Nielbarku, Kącikach, Kamionce oraz w Tereszewie i Brzoziu Lubawskim. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, integracyjnych , z użyciem krzesełek, chusty animacyjnej i sprzętów sportowych. Przy współpracy członkiń KGW i Stowarzyszeń mali uczestnicy tworzyli fantastyczne kanapki, apetyczne gofry i rogaliki.

Marzena Wróblewska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages