Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Królową i króla seniorów wybrano w Nielbarku

2017-02-06 15:07:27 (ost. akt: 2017-02-06 15:32:13)
Państwo Zbikowscy, seniorzy panujący w Nielbarku w 2017 roku

Państwo Zbikowscy, seniorzy panujący w Nielbarku w 2017 roku

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Ludzie Złotego Wieku z Nielbarka bawili się na dorocznej imprezie z okazji Dnia Seniora. Było sporo konkursów, zabaw i tańce przy muzyce zespołu Family oraz występ w repertuarze operowym.

Imprezy dla seniorów w Nielbarku maja już swoją markę, która wypracowana była przez niemal dwadzieścia lat. Niemałą rolę odgrywają tu organizatorzy, by tylko wymienić emerytowaną nauczycielkę — Grażynę Seroczyńska, która koordynuje organizację imprez, czy znanego w środowisku społecznika — Ryszarda Wiśniewskiego. W organizację włącza się również miejscowe KGW.
Z zaproszenia na imprezę skorzystał Wojciech Dereszewski, wójt kurzętnickiej gminy, który miał okazję do rozmów z mieszkańcami i chętnie uczestniczył w integracyjnej zabawie.

Dla gości przygotowano szereg konkursów i zabaw, jednak najważniejszym był moment wyboru królowej i króla seniorów na 2017 rok. Kapituła organizatorów uznała, że w tym roku ten zaszczytny tytuł otrzymają państwo Zbikowscy z Nielbarka.

Bez względu na wiek, wszyscy ruszyli na parkiet, a do tańca przygrywał zespół Family. Był także występ w repertuarze operowym w wykonaniu pana Krzysztofa Bojanowskiego, seniora z Nielbarka, którego sfilmowany fragment można prześledzić na facebook'owej stronie „Gazety Nowomiejskiej” ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages