Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Napędzany pasją rejs żaglowcem po Bałtyku

2017-02-02 10:03:27 (ost. akt: 2017-02-03 10:56:49)

Autor zdjęcia: krzysztofbaranowski.pl

Położone pod Nowym Miastem Lubawskim Kacze Bagno - Miejsce Inicjatyw Pozytywnych zaprasza młodzież do udziału w rejsie dookoła Bałtyku. Wystarczy porcja pomysłowości i mnóstwo pasji.

Właściciele Kaczego Bagna zapraszają na The Tall Ships Races 2017. Jest to zlot żaglowców połączony z regatami oraz imprezami okolicznościowymi, organizowany przez Sail Training International, która ma propagować ideę wychowania młodzieży na pokładach wielkich żaglowców.

Kacze Bagno dysponuje 10 darmowymi miejsc na rejs na odcinku Polska–Szwecja-Finlandia–Litwa. Organizatorzy poszukują Młodzieży z Powiatu Nowomiejskiego w wieku 15-18 lat (data urodzenia uczestników w przedziale 06.08.1999 - 03.07.2002), która do tej pory nie uczestniczyła w rejsie na Pogorii. Ludzi sprawnych fizycznie i umiejących pływać (II etap rekrutacji to weryfikacja waszej sprawności, w tym skok do wody na główkę, przepłynięcie 25m, podciągnięcie się 2x na drążku ze zwisu pod brodą). Młodzieży, która nie mogłaby samodzielnie opłacić kosztów rejsu (ok. 180zł za dobę na żaglowcu), a która zainteresowana jest żeglarstwem. Osób, które w czasie wolnym angażują się w działania społeczne, pozaszkolne, są aktywne i marzą o wielkiej przygodzie. Jedyny koszt rejscu to 500 zł na pokrycie transportu.

Aby wziąć udział w rejsie należy nagrać krótki filmik opowiadający o pasjach i motywacjach młodego adepta żeglarstwa. Należy także wypełnić niezbędny formularz. Kandydaci mają czas na zgłoszenie się do wyjątkowej, wakacyjnej szansy do 20 lutego. Więcej szczegółów TUTAJ

mzal

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages