Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Pasowanie na przedszkolaka w Tereszewie

2016-11-26 11:31:21 (ost. akt: 2016-11-26 12:08:56)
Podczas uroczystości pasowania w przedszkolu w Tereszewie

Podczas uroczystości pasowania w przedszkolu w Tereszewie

Autor zdjęcia: Ewa Jarzembowska

Dnia 17 listopada 2016 roku w Przedszkolu Samorządowym w Tereszewie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka.

Dzieci z grupy młodszej- "Żabki" (pod opieką Pani Marty Pączkowskiej) i grupy starszej- "Biedronki" (Pani Pauliny Zatorskiej) zdały swój ważny w życiu egzamin na przedszkolaka. Uroczystość odbyła się w obecności zaproszonych gości oraz rodziców, którzy licznie przybyli, by towarzyszyć swoim małym artystom.

Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola i był to również ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzieci, wychowawcy grup, rodzice oraz zaproszeni goście zostali przywitani przez wicedyrektor — Paulinę Zatorską. Impreza rozpoczęła się od uroczystego wejścia w rytmie piosenek o grupie. Następnie w przygotowanym przez nauczycielki programie artystycznym pięknie ubrane dzieci wesoło prezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze.

Po występach odbyła się "ceremonia" pasowania symboliczną kredką grupy "Biedronek" przez Dyrektor Szkoły- Panią Wiolettę Kozłowską oraz pasowanie grupy "Żabek" przez wicedyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, order uśmiechu oraz drobne gadżety.

Podczas uroczystości pasowania w przedszkolu w Tereszewie


O podsumowanie uroczystości poproszony został Wójt Gminy Kurzętnik- Pan Wojciech Dereszewski. Wójt podkreślił, iż Tereszewo jest wyjątkową miejscowością, gdyż posiada kościół, piękną szkołę, żłobek, wspaniałe przedszkole po czym obdarował dzieci słodkimi upominkami. Po pasowaniu był czas na sesję zdjęciową, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, swobodne rozmowy z rodzicami, dziećmi i zaproszonymi gośćmi.

Przedszkole w Tereszewie

Podczas uroczystości pasowania w przedszkolu w Tereszewie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages