środa, 19 lutego 2020. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

„Edukacyjny dywan” efektem nagrody w ogólnopolskim konkursie SKO

2016-11-09 16:30:00 (ost. akt: 2016-11-09 14:41:28)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W środowe przedpołudnie w Zespole Szkół im Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach odbyła się uroczystość lokalnego podsumowania ogólnopolskiego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Przy okazji nagrodzono uczniów — mistrzów oszczędzania i zaprezentowano nagrodę, efekt udziału w konkursie.

Przypomnijmy że, w Filharmonii Narodowej w Warszawie zorganizowana została gala, na którą zaproszono opiekunów SKO, którzy zdobyli najwyższe noty oraz dyrektorów trzech  zwycięskich szkół uczestniczących w organizowanym od ponad 5pięćdziesięciu lat  „Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności”. Wśród laureatów znalazła się  Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi  w  Zespole  Szkół w Marzęcicach, która zajęła trzecie miejsce w kraju oraz nagrodę pieniężną  w kwocie 10 tysięcy złotych. Symboliczny  czek został wręczony Hannie Makowskiej, dyrektorce szkoły.  Ponadto srebrną odznakę otrzymały  opiekunki SKO — Bożena Mówińska i Natalia Malinowska. Wymienione nauczycielki aktywnie angażowały się w realizację działań wpisujących się w założenia programu edukacyjnego Szkolnych Kas Oszczędności.

Podczas uroczystości w Marzęcicach nagrodzono szkolnych mistrzów oszczędzania, nadano tytuł „październikowego ciułacza” i na koniec zaprezentowano „Edukacyjny dywan”, który został zakupiony za pieniądze uzyskane w ogólnopolskim konkursie. ulCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages