Czwartek, 16 sierpnia 2018. Imieniny Joachima, Nory, Stefana

Wieczór dedykowany seniorom w Brzoziu Lubawskim

2016-10-16 14:23:30 (ost. akt: 2016-10-16 15:24:31)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Sobotni wieczór seniorzy z Brzozia Lubawskiego spędzili na imprezie integracyjnej, połączonej z wieczorkiem tanecznym. Z zaproszenia organizatora skorzystało ponad 60 osób.

Nie było to pierwsze takie spotkanie w Brzoziu Lubawskim, bowiem imprezy z udziałem seniorów, zainicjowane przez Zbigniewa Lewickiego, miejscowego działacza społecznego, odbywają się od wielu lat.

Gościom spotkania zadedykowano występ dzieci z miejscowej szkoły podstawowej pod kierunkiem Ewy Leśniewskiej, które zatańczyły wdzięcznego poloneza i zabawiły publiczność stosowną, humorystyczną poezją. Był też poczęstunek, przygotowany przez niezawodne Koło Gospodyń Wiejskich i następnie tańce przy muzyce zespołu Joker, do których prawie szturmem wszyscy ruszyli.

Swoją obecnością spotkanie zaszczycili Wojciech Dereszewski, wójt kurzętnickiej gminy, ks. Bernard Zakrzewski, proboszcz parafii, Anna Błaszkowska, dyrektorka szkoły oraz Roman Lewicki, dyrektor GCK w Kurzętniku. Wśród gości znalazł się także Zbigniew Burzacki, sołtys wsi, który wraz z Radą Sołecką także wniósł swój wkład w organizację spotkania. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages