Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Echa wystawy „Żyj zdrowo i ze smakiem!”

2016-10-05 12:38:45 (ost. akt: 2016-10-05 12:41:12)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W ZSZ w Kurzętniku miała miejsce XVII Wystawa Żywieniowo-Rolnicza pt. „Zielono mi…”. Oprócz degustacji dań gości czekało jeszcze wiele innych atrakcji. Akcja miała za zadanie promowanie zdrowej żywności i zdrowego trybu życia.

W Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku po raz siedemnasty odbyła się coroczna Wystawa Żywieniowo-Rolnicza pt. „Zielono mi…”. W tym roku wśród potraw znalazły się także buraki, które widniały w haśle przewodnim wystawy: „Nie bądź burakiem! Żyj zdrowo i ze smakiem!”. Imprezę otworzył dyrektor ZSZ w Kurzętniku — Mirosław Wodara.
Odwiedzający mieli okazję obejrzeć około 70 tematycznych stoisk z dziedzin rolnictwa, żywności, zdrowia, sportu, skansenów i prezentujących działalność Kół Gospodyń Wiejskich. Oprócz tego bogaty program artystyczny. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak stoiska z żywnością do degustacji.

Gościem specjalnym był starosta nowomiejski — Andrzej Ochlak. Organizatorki imprezy — Hanna Trzcińska i Bożena Zalewska serdecznie dziękują za zaangażowanie w imprezę uczniom oraz zebranym gościom.
Alicja Radtke

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages