Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Dziewczęta z Tylic oraz chłopcy z Brzozia zwycięzcami turnieju

2016-07-23 10:00:00 (ost. akt: 2016-07-21 15:16:14)
Pamiątkowe zdjęcie zawodników

Pamiątkowe zdjęcie zawodników

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

16 lipca na boisku sportowym Orlik 2012 w Brzoziu (powiat brodnicki) odbyła się III edycja Turnieju Piłki Nożnej Górnik Zabrze Cup 2016.

W zawodach udział wzięło ponad 50 zawodników i zawodniczek z województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach i przeznaczony był dla uczniów i uczennic szkół podstawowych.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły uczennice ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Tylicach, natomiast wśród chłopców uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzoziu.

Najlepszą zawodniczką turnieju dziewcząt uznano Darię Lange z Tylic, która z rąk Bogusława Błaszkiewicza, wójta gminy Brzozie otrzymała szalik klubowy Górnika Zabrze.

Najlepszym zawodnikiem turnieju chłopców został Patryk Zabłoński z Grudziądza, który również otrzymał szalik klubowy Górnika Zabrze z rąk Mirosławy Grabowskiej, kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu .

Turniej toczył się w miłej i sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair-play.

Medale i nagrody dla wszystkich zawodników turnieju ufundował Klub Sportowy Górnik Zabrze oraz wójt gminy Brzozie Organizatorem turnieju był animator sportu, nauczyciel wychowania fizycznego oraz akcjonariusz klubu Górnik Zabrze Jarosław Roszkowski.

Honorowy patronat nad turniejem objęli Klub Sportowy Górnik Zabrze oraz Wójt Gminy Brzozie.

Nadesłane

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages