Wtorek, 19 marca 2019. Imieniny Aleksandryny, Józefa, Nicety

Letni festyn na wawrowickiej plaży

2016-07-10 13:06:38 (ost. akt: 2016-07-10 13:08:52)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Plaża wiejska w Wawrowicach jest jednym z najlepiej zorganizowanych miejsc letniego wypoczynku w powiecie nowomiejskim. Właśnie tam, nad wodą Jeziora Skarlińskiego, zorganizowano doroczny letni festyn.

Niestety sobotnia aura nie sprzyjała plażowaniu i nad wodą pojawiło się mniej osób, niż przewidzieli organizatorzy. Ale kto chciał spędzić popołudnie na świeżym powietrzu, przy muzyce, szklaneczce bursztynowego napoju, grillu i zabawie, skorzystał z zaproszenia Stowarzyszenia Moja Wieś Wawrowice oraz Gminnego Centrum Kultury w Kurzetniku.

Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w konkursach, skorzystać z placu zabaw, a także obserwować pokaz grupy kickboxerów z Kurzętnika. Natomiast wszyscy chętni amatorzy tańca mogli bawić się na trawiastym parkiecie przy muzyce zespołu na żywo.

Nad wszystkim czuwał Benedykt Rochnowski, sołtys wsi, w wśród gości imprezy znaleźli się m.in. Andrzej Ochlak, starosta nowomiejski, Wojciech Dereszewski wójt kurzętnickiej gminy oraz Jan Falkowski, przedsiębiorca z Wawrowic. ul
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages