Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wędkarski maraton pod księżycem

2016-06-24 14:54:00 (ost. akt: 2016-06-24 15:43:21)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Zarząd nowomiejskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego wraz z wójtem gminy Kurzętnik Wojciechem Dereszewskim organizują nocne zawody wędkarskie. Będzie to prawdziwy maraton, bowiem impreza „pod księżycem i nie tylko” będzie trwała 12 godzin.

Zawody zaplanowano na dzień 9 lipca, na wodzie Wyrobiska w Nielbarku — zbiórka zawodników o godzinie 18. Start do zawodów odbędzie się dwie godziny później.

Wędkowanie zakończy się 10 lipca o godzinie 8, natomiast samo zakończenie maratonu z wędką będzie o godzinie 10.

Organizatorzy informują, że zawody mają charakter towarzyski, a rozegrane będą w dyscyplinie spławikowo-gruntowej w klasyfikacji indywidualnej. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania siatki, w której będzie przechowywał złowione ryby w stanie żywym.

Opłata startowa wynosi 25 złotych, przy czym organizatorzy informują, że ilość startujących jest ograniczona do 25 osób. Tradycyjnie zgłoszenia przyjmowane są w sklepie wędkarskim przy ulicy Mickiewicza 1 G (parking nad Drwęcą) do 7 lipca. Przypomnieć trzeba, że prawo startu mają wędkarze posiadający zezwolenia na czas i miejsce zawodów. Info telefoniczne pod numerem 697 856 116. ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages