środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Teraz maluchy będą widoczne na drodze

2016-05-04 18:08:01 (ost. akt: 2016-05-04 18:11:05)
Podczas rozdawania kamizelek odblaskowym uczniom z Kurzętnika

Podczas rozdawania kamizelek odblaskowym uczniom z Kurzętnika

Autor zdjęcia: Archiwum ZS

Dnia 26 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku gościli: wójt Gminy Kurzętnik, przedstawiciele firmy AS-MO oraz Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim.

W ramach współpracy Urzędu Gminy w Kurzętniku z  firmą budowlaną AS-MO wręczono uczniom klas I-III kamizelki odblaskowe.  Właściciel firmy - Janusz Morek i kierownik działu sprzedaży - Adam Śliwiński zachęcili dzieci do korzystania z odblasków, a policjantka Ludmiła Mroczkowska podkreśliła ważność bycia widocznym na drodze. Wójt Wojciech Dereszewski omówił zakres współpracy z firmą i zachęcił uczniów do wykorzystania podarowanych gadżetów nie tylko w czasie spacerów, ale również w czasie wycieczek rowerowych. Dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły Krystyna Wójcik- Wiśniewska podziękowała gościom akcji za pomysł i wsparcie oraz zapewniła o ciągłym wdrażaniu dzieci do zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
ZS Kurzętnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages