Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Wspomnienia ferii w GCK w Kurzętniku i w wiejskich świetlicach

2016-02-14 10:42:24 (ost. akt: 2016-02-14 10:46:07)
Podczas feryjnych zajęć we wsi Otręba

Podczas feryjnych zajęć we wsi Otręba

Autor zdjęcia: Archgiwum GCK

Kurzętnickie Gminne Centrum Kultury zaprosiło dzieci i młodzież na ciekawe zajęcia organizowane podczas ferii zimowych. Młodzi uczestnicy feryjnych spotkań z pewnością się nie nudzili.

Brali udział w  rozgrywkach sportowych, zabawach integracyjnych, zajęciach muzycznych, zarówno wokalnych, jak i instrumentalnych i plastycznych. Miłośnicy szachów rozegrali Turniej o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Kultury - Romana Lewickiego. Dla tych, którzy lubią rozgrywki tenisowe odbył się turniej tenisa stołowego.

Feryjne atrakcje zapewniono też mieszkańcom wsi gminy Kurzętnik. W pierwszym tygodniu odbyły się zajęcia w świetlicach wiejskich w Krzemieniewie, Kamionce, Bratuszewie, Otrębie i Tomaszewie. W drugim tygodniu- w Lipowcu, Nielbarku, Kącikach, Tereszewie, Wielkich Bałówkach, Szafarni i Wawrowicach.

Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej. Uczestniczyły w nich dzieci w różnym wieku. Największy aplauz najmłodszych zdobyły gry sportowe i zabawy integracyjne.
Czas zimowej przerwy od nauki minął szybko i atrakcyjnie. Na ferie z kurzętnickim centrum kultury zapraszamy już za rok.

GCK Kurzętnik


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages