Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziękowali kochanym i kochającym babciom i dziadkom

2016-01-26 14:32:25 (ost. akt: 2016-01-26 15:19:05)
Konkurs na najładniej zapleciony warkocz

Konkurs na najładniej zapleciony warkocz

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

W Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

Z zaproszenia skorzystało 250 dziadków. 21 stycznia 2016 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, która podzielona została na dwie części.

Wszystkich gości ciepłymi słowami, przywitała Pani Dyrektor Hanna Makowska, która złożyła wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia. Uroczystość swoją obecnością zaszczyciły Pani Barbara Dębińska, Kierownik Referatu Oświaty i Promocji Rozwoju Gminy Kurzętnik oraz Pani Teresa Łątkowska, Zastępca Wójta Gminy Kurzętnik. Obie Panie podziękowały za zaproszenie, złożyły wszystkim serdeczne życzenia i przekazały drobne upominki.

Wśród nagrodzonych znalazła się babcia, która posiada najwięcej wnuków – piętnaścioro, a także najmłodsza babcia i najstarszy dziadek. Dzieci w formie wierszy i piosenek przekazały dziadkom i babciom życzenia oraz podziękowały za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Po części artystycznej odbyła się wspólna zabawa połączona ze słodkim poczęstunkiem i licznymi konkursami.

Część artystyczną przygotowały wychowawczynie: klas I-III i oddziałów przedszkolnych. Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Pani Renata Rochnowska podziękowała w imieniu dziadków za piękne występy oraz miło spędzony czas w towarzystwie wnucząt. Uroczystość była dofinansowana przez GOPS w Kurzętniku.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

ZS im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages