Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Za 100 dni matura

2016-01-25 12:29:27 (ost. akt: 2016-01-27 09:24:58)
Poloneza poprowadzili wicedyrektor Katarzyna Idźkowska i dyrektor Mirosław Wodara

Poloneza poprowadzili wicedyrektor Katarzyna Idźkowska i dyrektor Mirosław Wodara

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Uczniowie czterech klas z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku bawili się na balu, który jest symbolem zbliżającej się matury.

Podczas studniówki pierwszym i najbardziej uroczystym punktem jest odtańczenie poloneza. Tak też było w minioną sobotę, 23 stycznia 2016 roku. Następnie kilka słów zgromadzonym przekazali Mirosław Wodara, dyrektor ZSZ oraz Katarzyna Trzaskalska, wicestarosta powiatu nowomiejskiego. Udanej zabawy życzyła także przewodnicząca Rady Rodziców.

Był też moment tradycyjnego czapkowania, jednak tym razem uczniowie trzech klas (IV Technikum Agrobiznesu, IV T. Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz VI T. Informatycznego) zrezygnowali z przyjętego zwyczaju i zamiast czapek otrzymali kotyliony z łacińskim napisem "Guidquid discis, tibi discis", co za słownikiem oznacza"Czegokolwiek się uczysz, uczysz się dla siebie". Na czapkach jednaj z klas (IV Technikum Ekonomicznego) został wyszyty napis "Amat victoria curam", co ma oznaczać "Nie ma zwycięstwa bez trudu".

Nie zabrakło toastu, tańca zwanego profesorskim i świetnej zabawy do późnych godzin nocnych. Studniówka Zespołu Szkół Zawodowych odbyła się w sali w Mszanowie, a zebranych bawił zespół Akord z Mroczna.

kajooCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages